Дослідники провели масштабну роботу, щоб з’ясувати, які фізичні навантаження і в якому конкретно обсязі необхідні для профілактики захворювань.

Вчені Національного інституту раку США, Американського онкологічного товариства і Гарвардської школи громадської охорони здоров’я.

Проаналізували дані понад 750 тисяч осіб та оновили керівництво за нормами фізичної активності.

Як говориться в дослідженні, люди повинні прагнути до 2,5-5 годин занять на тиждень помірної інтенсивності або до 1,25-2,5 години активних навантажень.

В таких обсягах заняття спортом знижують ризик розвитку семи видів онкології. Це, в тому числі, рак товстої кишки у чоловіків, рак молочної залози у жінок, меланома, неходжкінська лімфома.

Читайте також:  Як зрозуміти, що у вас короткозорість

При цьому чим більший обсяг фізичних навантажень, тим менше ризик появи злоякісних пухлин в організмі.

Відомо, що рекомендації з фізичної активності в значній мірі засновані на їх впливі на серцево-судинні захворювання і цукровий діабет. Проте вчені підкреслюють, що рекомендовані рівні важливі і для профілактики раку.

Раніше повідомлялося, що всього півгодини помірної активності в день допомагає знизити ризик діабету і ожиріння. Крім того, регулярні фізичні навантаження скорочують ризик інсульту на 27 відсотків.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News