Є деякі продукти, які не годяться для сніданку – вони можуть зіпсувати вам весь день і нашкодити здоров’ю.

Сніданок – найважливіший прийом їжі. Дослідження показують, що ті, хто добре снідає, протягом дня менш схильні до переїдання. Правильний сніданок повинен бути поживним і корисним. Ми розповімо про три категорії продуктів, яким не місце на столі.

Будь-які ковбаси і м’ясні продукти – погане рішення для сніданку. Мало того, що вони відносяться до продуктів ультраобробки і самі по собі шкідливі, а також містять багато солі. Крім того, такі продукти погано діють на органи ШКТ. Це не тільки загрожує розвитком різних захворювань, але й може стати причиною дискомфорту на весь день – після сніданку з ковбасою і беконом може бути відчуття тяжкості, печія і інші неприємні симптоми.

Рекомендується уникати солодощів на сніданок. Вони викликають різкий підйом рівня цукру в крові, що провокує викид великої кількості інсуліну. Якщо кожен день снідати тістечками, можна досить швидко заробити діабет. Прекрасним вибором для сніданку стане порція свіжих фруктів, а якщо ви зовсім не уявляєте початок без солодощів, можна з’їсти трохи сухофруктів.

Ще один продукт, від якого варто відмовитися вранці – сік. Навіть якщо він свіжовичавлений. Сік містить кислоти, які можуть пошкодити слизову, а також викликати печію. Крім того, фруктові цукри створюють той же ефект, що і солодощі – різкий підйом рівня цукру в крові, а потім викид інсуліну. З соком є особливість – його все ж можна випити, але тільки не замість сніданку, а після нього.