Існує думка, що в разі переходу на овочеву дієту зайва вага відразу ж почне йти. Це твердження можна назвати тільки частково правдивим, оскільки далеко не всі овочі сприяють схудненню. Їх вживання, особливо у великих кількостях, може обернутися зовсім протилежним ефектом.

Морква

Незважаючи на те, що морква вважається одним з найбільш корисних рослин і її часто рекомендують вживати людям з поганим зором. Однак в моркві дуже багато цукру, тому дієтологи не рекомендують їсти більше двох плодів в день. Слід зазначити, що морква особливо небезпечна для людей, які страждають від цукрового діабету.

Буряк

Аналогічними властивостями володіє і буряк. Крім цукру, овоч містить ще велику кількість вуглеводів і крохмаль. У великих кількостях ці речовини не йдуть на користь організму. Також дослідники помітили, що регулярне вживання буряка сприяє накопиченню зайвої ваги.

Горох

Від гороху не можна відмовлятися повністю, але і зловживати ним також не варто. Все тому, що в ньому міститься дуже багато крохмалю, а він призводить до накопичення жиру, особливо в області талії.