Регулярне вживання деяких продуктів, які до недавніх пір вважалися корисними, може завдати серйозної шкоди мозку і порушити розумові можливості людини. Медики рекомендують практично відмовитися від такої їжі, щоб звести до мінімуму її негативний вплив.

На першому місці знаходиться тунець. Ця риба вважається корисною, але вживати її багато категорично не можна через великий вміст ртуті. Небезпека цієї речовини полягає в тому, що вона дуже довго виводиться з організму і діє на нього руйнівно. Вчені помітили, що кількість ртуті в організмі безпосередньо впливає на розумові здібності людини.

Друге місце зайняла практично вся їжа, яку готують у фритюрі. Її небезпека полягає у великій кількості жирів, які провокують виникнення в мозку запальних процесів. Зрозуміло, вони не проходять безслідно і серйозно порушують біологічні процеси.

Аналогічним ефектом володіють практично всі солодкі напої. З їх допомогою можна незначно збільшити працездатність, проте це буде коштувати додатковими проблемами мозку.

Джерело: popmech