Трихолог Тейлор Роуз назвала головні помилки, які роблять мільйони людей перед миттям голови. Головна з них – не змочувати волосся водою. Відповідним відео вона поділилася на своїй сторінці у TikTok.

Тейлор Роуз порекомендувала застосовувати спеціальний шампунь, дія якого спрямована на глибоке очищення волосся та шкіри голови. Його рекомендується використовувати один або два рази на тиждень, що дозволить видалити залишки інших миючих засобів та забруднення.

Також трихолог підкреслила, що багато людей перед миттям голови не змочують волосся водою. Вона зазначила, що чим вологіше волосся, тим більше піни вийде від шампуню, що дозволить заощадити засіб, оскільки з мінімальною кількістю піни його піде набагато більше.
На завершення Тейлор Роуз порекомендувала під час миття голови масажувати волосся подушками пальців, роблячи невеликі кругові рухи.

Раніше перукар із Франції Фредерік Феккай назвав помилки, які роблять жінки під час догляду за волоссям. Їх можуть старити надмірне застосування стайлінгових препаратів, використання темних матових відміток при фарбуванні сивини та захоплення одними і тими ж косметичними засобами та методиками для догляду за волоссям.