ГоловнаНовини Здоров'яВеликі проблеми, до яких призводить недолікована ангіна

Великі проблеми, до яких призводить недолікована ангіна

Недбалістю в лікуванні можна серйозно нашкодити своєму здоров’ю. Головні небезпеки.

Ангіна

Ангіна – досить поширене захворювання в цю пору року. Багато людей тому ставляться до неї досить легко. Але чи варто нехтувати адекватним лікуванням, переносити хворобу на ногах? Давайте подивимося, які ускладнення можуть вас підстерігати.

Почнемо з гнійних абсцесів в самому горлі, які виникають, коли ангіна переходить зі своєї гострої стадії в хронічну. Це ускладнення може торкнутися як лімфовузлів в області горла, так і щитовидну залозу. Для їх усунення потрібне хірургічне втручання, хоча можна було просто відразу правильно проводити лікування. До речі, абсцеси негативно впливають на загальний імунітет, що зачіпає і інші внутрішні органи.

Читайте також:  Вчені назвали кращий «антистресовий» продукт харчування

У паніці імунітет починає знищувати здорові тканини організму, що призводить до ревматоїдних змін серця. Порушується робота серцевих клапанів і кликни сюди серцевої мускулатури. До цього можна додати і ревматичний артрит, який порушує нормальну роботу суглобів.

Додамо до цього запалення ниркових канальців, пієлонефрит, плюс можливий гепатит. Все це наслідок отруєння продуктами життєдіяльності бактерій, збудників такої звичної для нас ангіни.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News