За словами лікаря-дієтолога Олени Соломатиної, корисним є вживання дуже помірної дози якісного молока, згущеного молока.

В інтерв’ю Соломатиній прозвучала думка про те, що натуральне молоко, що згущує молоко, може бути корисним для здоров’я.

«У складі якісного згущеного молока, яке виготовлено за ГОСТом, допускається всього чотири інгредієнти: коров’яче молоко, цукор-пісок, цукор молочний та вода. Таке згущене молоко може принести організму певну користь, якщо є його в невеликих кількостях», – сказала медик.

Соломатина уточнила, що вживання згущеного молоко, пов’язане з позитивною дією у випадках сильного виснаження, ослаблення організму, занепаду сил при стресі. Продукт допомагає швидко поновити сили, повернути тонус. Але й сприймати згущене молоко в подібних обставинах потрібно як «ліки», і з’їдати тільки одну-максимум дві ложки для відновлення сил.

Читайте також:  Лікар розповів, чому тріскаються губи

Також дієтолог зауважила, що при сильному бажанні чогось солодкого краще вгамувати такий апетит невеликою кількістю згущеного молока, ніж почати їсти вироби, що містять замінники, барвники або консерванти.

«У якісному згущеному молоко набагато менше трансжирів та інших шкідливих речовин», – зазначила експерт.

Фахівець порадила вживати згущене молоко після обіду, щоб викид глюкози в кров не був різким. Проте, наголосила вона, їсти продукт щодня не слід – може виникнути залежність. Діабет, інсулінорезистентність, порушення обміну речовин є протипоказаннями для вживання згущеного молока.