Існує кілька видів жиру. Це підшкірний та вісцеральний. Останній різновид знаходиться глибоко в ділянці живота, тому з боку такий жир не видно. Позбутися його важко, але можливо: допоможе вам у цьому чай.

Якщо в організмі накопичується дуже багато вісцерального жиру, це може призвести до небезпечних для здоров’я наслідків. Наприклад, до раку, цукрового діабету другого типу, захворювань серця, пише Daily Express.

Також відомо, що дієта – це один із факторів, що впливають на кількість вісцерального жиру. Згідно з результатами одного наукового дослідження, вживання зеленого чаю, збагаченого катехіном, може допомогти позбутися вісцерального жиру. Висновки, зроблені під час цього дослідження, були опубліковані в Journal of Functional Foods.

Катехін є речовиною, яка природним чином міститься в листі чаю. Відрізняється ця сполука антиоксидантним ефектом.

Науково доведено, що найбільше катехіну входить до складу білого та зеленого чаю.

У ході дослідження вчені провели експеримент, у якому брали участь 104 жителі Китаю. Вік добровольців становив від 20 до 65 років. Частина учасників вживала протягом 12 тижнів контрольний напій, частина – напій із кофеїном та катехіном.

У результаті виявилося, що ті, хто вживав напої з катехіном та кофеїном, змогли значно зменшити кількість вісцерального жиру, а також загальну вагу.