Деякі люди наділені щасливими довгостроковими відносинами. Але як цим парам вдається старіти разом? Нове дослідження американських психологів розкрило секрет вічної любові.

У дослідженні, проведеному Каліфорнійським університетом, стали зрозумілі принципи відносин літніх пар. Результати показують, що тривалі партнерські відносини мають сенс, так як призводять до здоров’я і благополуччя. Їх успіх можна передбачити в певних видах поведінки.

Важливо вчитися довірі

Якщо ви залишаєтеся зі своїм партнером незважаючи ні на що, і при цьому не ухиляєтеся від проблем, ви будете винагороджені – єднанням і благополуччям. З роками пари стають все більш доброзичливими, часто підтримують один одного і краще слухають один одного. Емоцій, таких як гнів і презирство, а також взаємна критика, стає менше. До таких висновків прийшли вчені, спостерігаючи за парами, які прожили разом більше 15 років.

Читайте також:  Вчені розповіли, чому у людини може виникнути депресія

Гумор як ключ до вічної любові

Пари, які були разом протягом десятиліть, частіше сміялися. Таким чином, однакове почуття гумору може стати ключовим елементом формули любові.

Недавнє дослідження, проведене Університетом Мартіна Лютера в Галле, яке було опубліковано в “журналі досліджень особистості”, прийшло до аналогічного висновку. Тому, ви не завжди повинні ставитися до всього серйозно у відносинах.

Довга любов – захист від депресії і тривоги

Професор психології Роберт Левенсон сказав про результати дослідження:

«Наші результати проливають світло на один з найбільших парадоксів останнього періоду життя. Незважаючи на втрату друзів і сім’ї, літні люди в стабільних шлюбах відносно щасливі і рідше страждають від депресії і тривоги».

Читайте також:  Лікар назвав напій, який викликає кошмари та серйозні проблеми з диханням уві сні

Джерело: NCBI

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News