Рак – це смертельне захворювання, яке може вразити будь-яку клітину тіла, але адекватні зміни можуть зменшити ризик для людини.

П’ять найпоширеніших видів раку – це рак молочної залози, легень, кишечника, простати та шкіри. Згідно з даними та прогнозами у кожної другої людини, яка народилася сьогодні, протягом життя розвинеться рак. Тим не менш, є кілька легкодоступних способів, за допомогою яких люди можуть знизити ризик другої смертності хвороби у світі.

Один з цих методів полягає у внесенні розумних змін до раціону харчування шляхом збалансованого харчування, що складається з фруктів та овочів. Як і у випадку з ліками, деякі з цих овочів більш ефективні, ніж інші щодо їх захисних властивостей.

“Згідно з кількома дослідженнями, крес-салат є одним з них. Причина цього в тому, що в ньому багато фітохімічних речовин, таких як ізотіоціанати. Вони можуть захистити від раку, захищаючи здорові клітини від пошкоджень і блокуючи ріст пухлин. Було виявлено, що тільки ті речовини, які містяться у крес-салаті, діють проти певних канцерогенних сполук.

Дослідження дає нове уявлення про терапію CRC з використанням збагачених ITC екстрактів Brassicaceae, особливо екстракту крес-салату, для націлювання на CSC та циркулюючі пухлинні клітини шляхом порушення проліферації клітин, опосередкованої ALDH1 хіміорезистентності, ухилення від аноїки.

В цілому було виявлено, що крес-салат і сполуки, що містяться в ньому, допомагають знизити ризик розвитку раку легень, передміхурової залози і шкіри.