Дослідження дають переконливі аргументи на користь додавання одного продукту у ваше щотижневе меню.

Їжа грає різні ролі у повсякденному житті, від задоволення потягу до того, щоб тримати вас у тонусі. Хоча вживання їжі для зниження ризику розвитку деменції може здатися надто добрим, щоб бути правдою, лікар припускає, що це може спрацювати. Щотижнева порція певного м’яса може знизити ризик захворювання мозку на 60 відсотків.

Ваша дієта може мати дуже сильні ефекти, якщо ви вибираєте правильні продукти, і деменція також не застрахована від дієтичного режиму.

Вживання «ПНЖК» може знизити ризик розвитку стану на колосальні 60 відсотків, пише Express.

Жирні кислоти омега-3 є поліненасиченими жирами (ПНЖК), які мають особливі переваги для здоров’я мозку. Існує три основні типи омега-3: ейкозапентаєнова кислота (ЕПК), докозагексаєнова кислота (ДГК) та альфа-ліноленова кислота (АЛК). Омега-3 жирні кислоти складають більшу частину мембран нейронних клітин у головному та спинному мозку. Структура та функція мембрани мають вирішальне значення для оптимальної роботи мозку, тому що без них клітина не може правильно передавати клітинні повідомлення.

Як тільки ви приймаєте ці жирні кислоти зі свого раціону, вони діють як «потужний антиоксидант та протизапальний засіб». Все ваше тіло, включаючи ваш мозок, може скористатися перевагами омега-3, включаючи нижчий ризик недоумства.

Більше того, багато хто любить натуральні харчові джерела омега-3, а жирна риба, така як лосось, скумбрія, оселедець, сардини та тунець, пропонує найвищий вміст.

Наводить переконливі аргументи на користь вживання жирної риби. Вивчивши 815 учасників віком від 65 до 94 років, вчені виявили, що у тих, хто їв жирну рибу один раз на тиждень, деменція знижувалася на 60 відсотків.