Певні продукти, що містять потужні поживні речовини, допомагають запобігти розвитку “вікових” хвороб, які починають розвиватися після 40 років. Експерти радять обов’язково включати в раціон мигдаль, вівсянку, рибу, помідори, повідомляє the Health Site.

З віком деякі функції життєво важливих органів починають слабшати. Стаючи старшими, ми опиняємося більш схильними до різних захворювань способу життя, таким як діабет, серцево-судинні, гіпертонія і проблеми холестерину. Щоб захистити своє тіло від цих хвороб і зберегти хороше здоров’я, після 40 років слід коригувати спосіб життя, особливо звички харчування.

Фахівці назвали п’ять продуктів, які повинні бути в раціоні.

Читайте також:  Звичка займатися домашніми справами захищає від вікової деградації

Мигдаль. Наукові дослідження пов’язують споживання мигдалю зі зниженням рівня цукру в крові, що означає захист від серцево-судинних захворювань і діабету.

Соєві боби. Вони містять ізофлавони – речовини, що допомагають знизити рівень холестерину, збільшити щільність кісток і поліпшити чоловічу фертильність.

Помідори. Є відмінним джерелом антиоксиданту лікопену, що володіє здатністю захищати організм від утворення і поширення ракових клітин, а також артерії від розвитку атеросклерозу. Томатний сік забезпечує профілактику раку простати, легенів, шлунка, а також хвороб серця.

Риба. Вона насичена омега-3 жирними кислотами, що дають захист від запалень і в зв’язку з цим хвороб серця, мозку. Вживання морської риби після 40 років покращує пам’ять, зменшує викликані курінням пошкодження, відновлює клітини.

Читайте також:  Чим загрожує високий холестерин: 7 небезпечних ускладнень

Овес. Містить бета-глюкани, клітковину, яка допомагає знизити рівень ЛПНЩ. І дослідження показують, що вживання навіть 3 грамів вівса в день сприяє зниженню рівня холестерину на 5-10 відсотків.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News