Вчені пояснили функцію кадика у чоловіків і розповіли, чому він відсутній у жінок. Даний відросток, що захищає зв’язки, іноді можна помітити і у представниць слабкої статі.

Фахівці називають опуклість в передній частині шиї “адамовим яблуком”. Хрящевидний елемент отримав найменування від біблійної історії в Едемському саду. Шматок забороненого плоду застряг в горлі Адама є підтвердженням даної події у вигляді кадика. Дана опуклість є у всіх чоловіків на відміну від жінок, так як анатомія організму представниць слабкої статі відрізняється від чоловічої. У хлопчиків на відміну від дівчаток гортань розвивається по-іншому. Підвищується тестостерон, голосові зв’язки стають довшими, при цьому голос набуває низького звучання.

Компактний хрящевидний відросток під шкірою захищає зв’язки від зовнішніх пошкоджень. У дівчаток також розвивається гортань і зв’язки, але не настільки інтенсивно. У дам голос більш високий, разом з тим у деяких з них може відбутися формування кадика. Анатомічна аномалія, генетичні особливості і гормональний збій, що стався в період статевого дозрівання дівчинки, можуть привести до утворення невеликого кадика.

Фізіологічно даний виступ є таким же важливим хрящевидним елементом, як вушні раковини або ніс. Деякі чоловіки видаляють опуклість на шиї за допомогою хірургів, так як вона має великі розміри.

Джерело: actualnews