Даний розлад шкіри часто протікає із загостреннями. Для того щоб звести їх до мінімуму, потрібно звертати особливу увагу на харчування.

Червоне м’ясо. Воно багате насиченими жирами, саме червоне м’ясо збільшує рівень холестерину. Певні компоненти в цьому продукті викликають запалення, які можуть спровокувати спалах псоріазу. Крім усього іншого, відмова від червоного м’яса зміцнює здоров’я серця.

Молочні продукти. Молоко і молочні продукти це чудове джерело білка і вітаміну D, але вони також провокують запалення. Різновиди цього запалення тісно пов’язані із загостреннями псоріазу.

Пасльонові рослини. Дуже часто призводять до загострень псоріазу, оскільки містять соланін, який впливає на травлення. До таких овочів відносяться помідори, перець, картопля і баклажани.

Алкоголь. Експерти вважають, що алкоголь розширює кровоносні судини. Через це деякі імунні клітини виривається на поверхню шкіри, вступаючи у взаємодію, яка в реальності не потрібна. Це може стати спусковим гачком псоріазу.

Перероблені продукти харчування. Містять безліч калорій, викликають ожиріння і завдають удару по метаболізму. Все це провокує запальні процеси в організмі, пов’язані із загостреннями псоріазу. Відмовляйтеся від упакованих готових продуктів, консервованих фруктів і овочів.

Джерело: LHealth.info