Бета-глюкани допоможуть зміцнити імунітет. Для цього потрібно їсти пластівці та вівсяну кашу. Бета-глюкани є ланцюжками пов’язаних між собою молекул глюкози. І вони входять до складу ячменю, вівса, дріжджів, водоростей. Також вони сприяють зміцненню імунної системи людини.

Бета-глюкани містяться в пластівцях і вівсяної каші. Також існує два різновиди бета-глюканів залежно від типу зв’язування. Це бета-глюкани із злаків, а також бета-глюкани із дріжджів та грибів, пише Politika.rs.

Бета-глюкани із злаків приносять користь травленню. Після їх вживання людина почувається ситим, а в крові у неї різко не підвищується цукор. Крім того, за рахунок таких бета-глюканів можна знизити рівень холестерину в крові.

Другий різновид бета-глюканів – це ті, що складаються з грибів та дріжджів. В основному вони діють на організм як імуномодулятори. Інакше кажучи, вони зміцнюють імунітет. Тому взимку фахівці радять приймати добавки на основі бета-глюканів цього типу.

Можуть допомогти бета-глюкани при серцево-судинних захворюваннях, підвищеному рівні холестерину. Як показують наукові дослідження, щодня потрібно одержувати щонайменше 3,6 г бета-глюканів або інших розчинних волокон для зниження ризику хвороб серця.