Якщо у вас з’являться якісь проблеми з серцем, значить страждати буде весь організм. Тому так важливо підтримувати цей орган у хорошому стані. І допомогти цьому може правильний раціон.

Серце людини виконує дві важливі функції. Це перекачування крові та постачання всього тіла киснем та кров’ю. Наступні три продукти допоможуть якнайдовше зберегти серце «молодим», пише Weixin.

Арахіс. Відрізняється цей вид горіхів високою поживною цінністю, а також містить багато ніацину. Остання речовина знижує рівень «поганого» холестерину в крові та посилює вплив «хорошого». Крім цього, в арахісі у великій кількості містяться ненасичені жирні кислоти (вони знижують рівень ліпідів та ймовірність розвитку ішемічної хвороби серця). Завдяки арахісу можна покращити кровообіг, запобігти тромбозу.

Оселедець. У її складі – багато коензиму Q10, якісного білка, поліненасичених жирних кислот. За рахунок білка можна зміцнити імунітет.

Мигдаль. Позитивно впливає на здоров’я завдяки високому вмісту вітамінів В2, Е, цинку, магнію. Всі ці поживні речовини відіграють у підтримці здоров’я серця.