Існує безліч факторів, що сприяють поширенню деменції, але вважається, що старіння населення є основною рушійною силою. Було також показано, що одна ІПСШ, яка стає все більш поширеною, викликає початок деменції.

Деменція визначає набір дегенеративних симптомів, пов’язаних із утворенням аномального білка в головному мозку. Іноді нейродегенерація слідує за пошкодженням спинного мозку та периферичної нервової тканини. Було показано, що деякі ІПСШ, такі як сифіліс, сприяють цьому пошкодженню. пише Express.

Деменція є одним із проявів пізнього сифілісу та характеризується погіршенням когнітивних функцій та порушеннями поведінки.

Це відбувається, коли нейросифіліс починає вражати головний і спинний мозок, зазвичай проявляючись недоумством або дисфункцією кишечника/сечового міхура.

Нейросифіліс – це ускладнення, яке зазвичай вражає людей з сифілісом, яке не лікують. Найбільш поширеним способом зараження сифілісом є незахищений статевий акт.

Захворюваність на інфекційні захворювання в цілому знизилася після їх появи в двадцятому столітті завдяки поширенню лікування. Але останні дані свідчать, що кількість інцидентів знову зростає.

Захворювання може спричинити серйозні та потенційно небезпечні для життя проблеми, якщо його не лікувати, проте на початкових стадіях симптоми можуть бути слабкими або їх важко помітити.

Попереджувальні знаки згодом змінюються або можуть з’являтися і зникати. Це включає безболісні виразки, які з’являються на статевому члені або піхву, які також можуть з’являтися навколо рота і губ. Іноді замість виразок з’являються сірі бородавки, що супроводжуються висипом на долонях рук і ніг.

Також поширені грипоподібні симптоми, такі як головний біль, втома, опухлі залози та вогнищеве випадання волосся на голові.

Вражаючи весь організм після зараження, вірус може завдати шкоди, яку часто не може бути збережено за допомогою лікування, якщо його зловити надто пізно.