Біль у двох областях може повідомити про накопичення холестерину в організмі.

Високі рівні «поганого» холестерину подібні до бомби уповільненої дії — збитки не можна передбачити. Хоча холестерин не викликає жодних вибухів, жирна речовина може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, таких як хвороби серця та інсульт. На щастя, одна очевидна ознака накопичення холестерину в артеріях може виявлятися «циклічним» болем.

Коли «поганий» холестерин починає накопичуватися у ваших артеріях, воскоподібна речовина може накопичуватися настільки, що ваші артерії звужуються.

Частини вашого тіла можуть прийняти удар, викликаючи першу помітну ознаку, відому як циклічний біль. Цей тип болю характеризується виникненням за активності. Ще однією явною ознакою циклічного болю є те, що він зникає, як тільки ви даєте м’язам відпочинок. Причина, через яку цей біль виникає під час активності і йде під час відпочинку, пов’язана з кровотоком.

Як тільки холестерин захопить ваші артерії і зменшить здатність крові текти, він може спричинити «поширений» стан, відомий як захворювання периферичних артерій (ЗПА).

І першими помітними симптомами ЗПА є циклічні болі в ногах.

Ви також можете відчувати дискомфорт, біль або спазми, які:

  • Розвивається з активністю
  • Іде з відпочинком
  • Повертається, коли ви поновлюєте діяльність

ЗПА може викликати оніміння, слабкість, тяжкість та втому у м’язах. Циклічний біль може поширюватися і на сідниці.

«Біль може бути досить сильним, щоб обмежити вашу здатність брати участь у заняттях, які вам подобаються, наприклад, грати в гольф або ганятися за онуками».