Вживання цих напоїв дозволяє довго не старіти, стверджують дієтологи. Вони назвали прості, але ефективні «еліксири молодості».

Зокрема, одним з кращих в цьому плані напоїв на думку експертів є яблучний сік. Згідно з наявними сьогодні науковим даними, яблучний сік сприяє продовженню активності клітин організму, так як захищає їх від згубної дії вільних радикалів – молекул, атакуючих і «зламували» клітини. Американські дослідники встановили, що при щоденному вживанні 2 склянок яблучного соку у людей знижується ризик розвитку слабоумства і навіть в похилому віці поліпшуються інтелектуальні здібності і пам’ять.

Також «еліксиром молодості» наукові фахівці називають гранатовий сік. У його складі містяться такі речовини, як таніни , флавоноїди і клітковина, – все це робить сік граната найсильнішим засобом боротьби з розмноженням вільних радикалів по організму. При регулярному вживанні гранатового соку вдається стабілізувати рівень кров’яного тиску, підвищити імунітет, позбутися від набряклості, знизити ризик появи раку.

Читайте також:  Як позбутися болю в спині через неправильне сидіння

Рекомендується для омолодження і огірковий сік. Він має здатність розчиняти і виводити з організму шкідливі речовини, очищати кров. Огірковий сік – відмінний засіб від набряків, при цьому в якості сечогінного засобу він не призводить до втрати організмом корисних мікроелементів. Вживання цього соку рекомендується для профілактики атеросклерозу, ішемічної хвороби, нормалізації кров’яного тиску.

Буряковий сік – це теж «еліксир молодості». І який! Було встановлено, що, крім вітамінів, нутрієнтів і мікроелементів, сік буряка містить в собі велику кількість нітратів – сполук азоту, попадання яких в організм сприяє виробленню молекул монооксиду азоту, керують звуженням і розширенням кровоносних судин. Іншими словами, буряковий сік омолоджує мозок, стимулюючи в ньому утворення новий нейронних зв’язків.

Читайте також:  Лікар назвала 5 медичних оглядів, які вам необхідно пройти до 40 років

Крім цього, для омолодження спеціалісти радять пити воду з лимоном і імбиром, – такий напій звільняє судини від холестеринових бляшок, покращує травлення, активізує обмінні процеси.

Джерело: МедікФорум