ГоловнаНовини Здоров'яУ Києві обрали кращих медсестер

У Києві обрали кращих медсестер

МедсестраУ Києві відбулося нагородження переможців конкурсу «Кращий за професією 2013 року», на якому обрали кращих медсестер столиці. Учасниць і переможниць конкурсу привітав голова КМДА Олександр Попов.

Конкурс на саму професійну медсестру проходив у два тури. У першому турі журі оцінювало практичні навички учасниць, здатність розв’язувати ситуаційні задачі, виконувати маніпуляції і процедури по догляду за пацієнтами. Враховувалися теоретичні знання та навички роботи з документацією. У другому турі сім фіналістів представили свої лікувальні установи і демонстрували творчі здібності.

Переможницями конкурсу стали Тамара Устименко (КМКЛ № 6) та Світлана Мельник (КМДКЛ № 1). На другому місці опинилися Ілона Семенюк (КМКЛ № 1) та Олена Левченко (КМКЛ № 12). На третьому – Анна Дремлюк (КМДКЛ № 2), Людмила Ревенко (КМКЛ № 8) і Ганна Охтень (КМКЛ швидкої медичної допомоги).

Читайте також:  5 вітамінів, які особливо важливі жінкам після 50 років

Серед цілей конкурсу, який проводиться в Києві з 2007 року – поліпшити організацію надання меддопомоги молодшими спеціалістами, підвищити престиж професії медичної сестри, обмін досвідом.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News