Познайомтеся з учителем , який страждає від алергії на школу . Цьому чоловікові тяжкі алергічні реакції заважають користуватися ручками , шкільними дошками , кнопками і навіть рухати стільці в класі.
 
36- річний британський вчитель Майкл Стир став героєм документального фільму Educating Yorkshire на англійському телеканалі Channel 4 за свого дивного розлади . Чоловік страждає від дерматиту та екземи , а також алергії на дихромат калію – речовини, яка міститься в червоних чорнилах , інтерактивних дошках , стільцях , комп’ютерних моніторах , ручках і багато іншого . Тобто у всьому тому , без чого складно уявити роботу вчителя.
 
У заступника директора школи розвиваються такі жорсткі алергічні реакції на деякі звичайні предмети в класі , що вони можуть загрожувати його життю . І все одно , це не зупиняє Майкла від роботи в школі , хоча свою кар’єру він починав в банку. Вважався досить багатообіцяючим співробітником , він залишив банківську службу і став вчити підлітків математики .
 
алергія на школуДля того щоб хоч якось захистити себе від алергії вчитель працює в спеціальних рукавичках. Втім , його розлад поширюється не тільки на предмети , якими наповнена школа. Алергічні реакції у Майкла виникають через користування мобільним телефоном , взуттям та кольоровими фотографіями , деякою одягом і милом.
 

” Екзема , дерматит та алергія створюють свого роду ідеалтний шторм , через який майже будь-який предмет в класній кімнаті може викликати у мене алергічну реакцію , – каже Майкл . – Я не можу користуватися канцелярськими предметами , чіпати дошку і навіть ставити позначки своїм учням червоною ручкою. Але випробування загартовують , а мене тягне по життю покликання. Я займаюся улюбленою справою і заради нього готовий потерпіти “

Читайте також:  Що радять лікарі людям з проблемними легенями у холоди