У світі є безліч засобів, що володіють ефектом афродизіака, творці яких обіцяють яскраве інтимне життя, проте профільні фахівці пропонують звернути увагу на раціон. Медики з США розповіли, які краще продукти використовувати, щоб відчути себе сексуальнішим.

Відповідна публікація з’явилася на сторінках видання Insider. Автори статті зібрали думки авторитетних фахівців. Виявилося, що вага абсолютно не впливає на сексуальність людини.

Відчувати себе комфортно можна в будь-якому тілі і зовсім необов’язково для того, щоб вступити в інтимні стосунки, худнути. При цьому клітковина в будь-якому випадку не буде зайвою в раціоні. Вона запобіжить здуття живота і додасть людині відчуття легкості. До таких продуктів відносяться бобові, цільні злаки, і зелень.

Читайте також:  При прийомі алкоголю практично неможливо відрізнити етиловий спирт від метилового

Благотворний вплив на організм нададуть також свіжі фрукти і овочі. У них міститься не тільки клітковина, а й інші корисні речовини. Можна використовувати середземноморську дієту, в якій багато таких продуктів. Також в неї входять здорові жири і пісні види м’яса. Вони допомагають стабілізувати тиск і тримати під контролем рівень холестерину в крові, що особливо важливо для досягнення і підтримки ерекції. Ці ж продукти нададуть благотворний вплив на роботу серцево-судинної системи. За словами медиків, коли кров тече вільно, простіше не тільки збудитися, а й досягти піку насолоди.

Американські медики пропонують визначати продукти, які зроблять людину сексуальніше самостійно. Для цього необхідно прислухатися до свого організму. Багатьом складно займатися сексом після ситної вечері, на якій вони з’їли, наприклад, м’ясний стейк. При цьому слід пам’ятати, що і на голодний шлунок віддаватися любовним утіхам не дуже приємно. Експерти рекомендують зосередитися на власних відчуттях і навіть скласти список страв, після яких сексом займатися подобається більше.

Читайте також:  Чому продукти, корисні для кишечника, можуть зашкодити кровоносній системі

При цьому фахівці не радять вживати хімічні добавки, оскільки їх якість поки недостатньо контролюється. Запорукою хорошого сексу фахівці називають здоров’я і впевненість у власному тілі, а ці поняття занадто індивідуальні. На думку більшості американських сексологів, говорити, що існує якась одна дієта, це – те ж саме, як стверджувати, ніби є тільки один спосіб займатися сексом, що без сумніву просто дурість.