Переїдання скорочує тривалість життя людини, але, обмежуючи вироблення гормону голоду і заповнюючи шлунково-кишковий тракт закускою, яка, як доведено, зберігає здоров’я серця, ви можете допомогти приборкати голод і збільшити тривалість життя.

Ведеш довго і повноцінне життя багато в чому залежить від вашої здатності, щоб уникнути хронічних ускладнень, які вкорочують тривалість життя. Одним з найважливіших профілактичних заходів, які ви можете вжити, є підтримка здорової ваги, оскільки ожиріння може призвести до небезпечних для життя станів, таких як ішемічна хвороба серця.

Було показано, що помірна кількість горіхів в раціоні допомагає знизити ожиріння, щоб зменшити переїдання і зберегти здоров’я серця, продовжуючи життя на роки.

Читайте також:  Американський дієтолог Крістофер Мор назвав корисні властивості чорносливу

Великі дослідження виявили найкращі та найгірші продукти для контролю ваги, але менше уваги приділялося тому, як ми їмо, і його впливу на довголіття.

Однак все більше даних свідчить про те, що це відіграє не менш важливу роль у продовженні Вашого життя. Дослідження, що вивчають зв’язок між споживанням калорій і тривалістю життя, показують, що переїдання може знизити тривалість Вашого життя.

Дослідження на тваринах показують, що скорочення споживання калорій на 10-50% може збільшити максимальну тривалість життя, згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Science.

Горіхи: знижують апетит і допомагають зберегти здоров’я

Нове дослідження, опубліковане в медичному журналі Нової Англії, показує, що люди, які звикли їсти щодня жменю горіхів, з більшою ймовірністю проживуть довше, ніж люди, які рідко вживають горіхи.

Читайте також:  Названа корисна каша для сніданку

Горіхи-відмінне джерело корисних жирів, білка, клітковини, вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Епідеміологічні дані показують, що високе споживання горіхів пов’язане з більш низькою частотою ожиріння.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News