Естонське медіа-видання Postimees опублікувало статтю з переліком страв, які помилково вважають корисними. Вони приготовлені з овочів, риби, м’яса, різних круп, молочних продуктів і завдають шкоди здоров’ю.

У списку першою називають манну кашу. Багато хто вважає, що вона дуже корисна для здоров’я і сприяє зміцненню дитячого організму. Йдеться про подрібнені зерна пшениці. Отримана таким чином крупа не володіє корисними властивостями, так як вітаміни і мінерали залишаються в оболонці зерна.

Далі слідує салат, приготований з помідорів і огірків. Дана суміш неприпустима, так як здатна порушити процес травлення. Названі овочі не поєднуються між собою, їх необхідно вживати окремо.

Третю позицію займає м’ясний холодець. Вважається, що дане блюдо, особливо з додаванням часнику і лаврового листа, корисне і ситне. У холодці містяться екстрактивні речовини, з цієї причини його не можна вживати особам, які мають захворювання шлунка.

Далі йдуть суші, які готують з необробленої риби і морепродуктів. Подібна їжа може являти собою небезпеку для здоров’я.

Фахівці назвали також йогурти фабричного виробництва. У них додають спеціальні хімічні речовини для продовження терміну придатності даного продукту. Такі компоненти чинять негативний вплив на організм і можуть викликати проблеми зі шлунком.