Чоловіче здоров’я, так само як і жіноче, потребує належної уваги з боку харчування. Людина повинна харчуватися збалансовано, правильно. Але ми розуміємо, що таке виходить далеко не завжди. Найчастіше в раціоні не вистачає деяких компонентів, вітамінів, тому потрібні добавки.

Вітамін D

Даний вітамін-регулятор рівня тестостерону у представників сильної статі. Вкрай часто у чоловіків вітамін D знаходиться на мінімумі, через що можливі різні проблеми. У тому числі виникають апное під час нічного сну, знижений метаболізм, погіршення лібідо, хронічна втома.

Через нестачу вітаміну D можуть бути ускладнення на серце, недостатня кількість кальцію, важливого компонента для чоловічого здоров’я. Тому добавка вкрай необхідна кожному чоловікові.

Магній

Мінерал підтримує безліч систем в організмі, в тому числі допомагає тримати в нормі рівень глюкози в крові, допомагає синтезу білка. У тому числі магній дозволяє підтримувати рівень тестостерону в крові, головне не забувати про фізичні навантаження на регулярній основі.

У натуральних продуктах черпати магній буде найбільш ефективно – їм багаті шпинат, мигдаль, банани, чорна квасоля. Однак і прийом спеціальних добавок допустимо – в день необхідно приймати 400 мг магнію.

Цинк

Важливий для чоловічого здоров’я компонент допоможе в підвищенні рівня тестостерону. Завдяки цьому статева функція буде працювати на ура. Цинк стимулює активне клітинне ділення, провокуючи сперматогенез. Найбільш ефективні в заповненні цинку-бобові продукти, гарбузове насіння, яйця, м’ясо.

Омега-3

Чоловіче здоров’я з цим вітаміном буде ще міцніше. Завдяки Омезі стане міцніше серцево-судинна система, суглоби, покращиться робота головного мозку.

Однак потрібно дотримуватися балансу омега – 3 і омега-6: нерідко у чоловіків в раціоні більше другого компонента, а ось омегу-3 добрати важче.

Вона міститься в горіхах, морепродуктах, які в нашій країні не так вже й доступні кожному по ціновій політиці. На цей випадок допоможуть харчові добавки. Прийом однієї капсули в день може вирішити всі проблеми.

Екстракт пальми сабаль

Це ідеальний засіб для хорошого функціонування простати. Ягоди з чагарнику нерідко застосовують при лікуванні захворювань репродуктивної системи, сечовивідних шляхів.

Завдяки цій добавці приходить в норму гормональний баланс, синтез сперми, нормальне функціонування головного чоловічого органу, за яким треба стежити, – простати.