Через велику кількість справ і швидкого темпу життя багато людей забуває поїсти, і пропускають прийоми їжі. Найчастіше люди не снідають, але буває і так, що пропускається вечеря. Фахівці стверджують: це загрожує неприємним наслідком для організму.

Дослідники з Японії вивчили дані про харчування понад 25 тис. студентів університетів, оцінюючи вплив пропусків прийому їжі. Протягом трирічного періоду спостереження вони виявили, що відмова від вечері була найголовнішою причиною збільшення ваги і подальшого розвитку ожиріння, тоді як пропуск сніданку або обіду не викликав таких наслідків.

І у чоловіків, і у жінок пропуск вечері призвів до збільшення ваги не менше ніж на 10%, пише Eat This, Not That!

Читайте також:  Що може статися з організмом, якщо їсти яйця щодня

Одна з можливих причин цього може полягати в тому, що, якщо людина не вечеряє, з більшою ймовірністю вона несвідомо збільшить калорійність прийомів їжі на наступний день.

Крім того, може існувати сильний зв’язок між якістю раціону харчування і пропуском вечері, що також довели дослідження.

Наприклад, одне з них показало, що люди, які пропускають вечерю, з часом схильні їсти менш здорову їжу і особливо мало споживають рослинний білок.

У зв’язку з цим фахівці не рекомендують пропускати прийоми їжі, в тому числі вечерю. А для запобігання збільшення ваги вони радять правильно розподілити калорії для кожного прийому їжі.

Читайте також:  ВІЛ будуть виліковувати за раз