Зарубіжні вчені представили увазі 15 переваг вживання яблук. Серед позитивних впливів: зниження ризику розвитку деменції і поліпшення роботи головного органу центральної нервової системи.

За останніми даними, яблука є їжею, яка найбільше в світі вирощується і з’їдається. Складаються в основному з води, вони легко засвоюються організмом. Одним з їх переваг є зв’язок з ацетилхоліном, завдяки чому поліпшується концентрація і увага. Вони містить поживні речовини, що запобігають окислювальні процеси, що є причиною таких захворювань, як недоумство і хвороба Альцгеймера. Одне вживання продукту знижує ризик інсульту, а завдяки поліфенолам нормалізується рівень цукру в крові, що важливо для людей з цукровим діабетом.

У свою чергу клітковина в них знижує рівень холестерину. Фрукт сприяє зменшенню апетиту, що має відношення до боротьби із зайвими кілограмами. Таким чином, яблука знижують ризик ожиріння. При проблемах з кишечником також допоможуть яблука, борючись із запорами і діареєю. Завдяки вмісту пектину продукт можна назвати пребіотичним, добре впливає на кишкову мікрофлору. Клітковина в них допомагає при чищенні зубів, а антибактеріальні властивості утримують накопичення бактерій, що відбувається і за рахунок збільшення вироблення слини. Антиоксиданти у фрукті запобігають неврологічні розлади, покращують стан шкіри. Продукт також зменшує симптоми астми, зменшуючи запалення і зміцнюючи імунну систему.

Кемпферол, кверцетин та мірицетин пов’язані з мінімізацією запальних процесів. Виявляється позитивний вплив і на здоров’я кісток. Не менш корисними властивостями є: поліпшення зору, запобігання появи каменів в жовчному міхурі і полегшення геморою. І останнє, якщо робити примочки з соку яблук на шкіру голови, то можна запобігти лупі.