Британські медики розповіли, як зменшити навантаження на очі при перегляді телевізора, а також при роботі за комп’ютером або ноутбуком. За словами фахівців, сучасна людина проводить за мобільними пристроями занадто багато часу, що не може не позначитися на її здоров’ї.

Подібне проведення часу вкрай негативно позначається на зорі. Особливо негативно перегляд телевізора і робота на комп’ютері впливають на громадян старше 40 років. За словами медиків, більшість людей моргають приблизно 20 разів на хвилину, що дозволяє підтримувати вологість очей і зберегти якість зору, однак, коли увага зосереджена, кількість необхідних для здоров’я очей моргань значно скорочується.

Читайте також:  Вчені знайшли зв'язок між кавою та схудненням

В результаті робота зорового органу погіршується, з’являється сухість очного яблука, виникають головні болі. Тому важливо робити перерву для відпочинку від штучного світла. Фахівці рекомендують відводити очі від монітора на 20 хвилин, а також на 20 секунд фокусувати зір на віддаленому предметі. Також непогано допомагають спеціальні краплі для зволоження.

Крім цього необхідно змінити раціон. Слід вибирати продукти харчування, в яких містяться речовини, що допомагають відновленню зорового органу. До них відносяться лосось, морква, чорниця і зелень. Медики рекомендують скоротити час, що проводиться за телевізором або комп’ютером і частіше прогулюватися на свіжому повітрі. Це не тільки знизить навантаження на очі, але і поверне організму тонус.

Читайте також:  Як осіння погода впливає на настрій та гормональний фон