Постійне фізичне навантаження – один з ключів до довгого життя. Однак вчені вирішили розібратися в цьому питанні трохи глибше і визначити оптимальну інтенсивність вправ, яка б дозволила наблизитися до довголіття.

Дослідження, опубліковане в JAMA Internal Medicine, показало, що найбільшу користь приносить активне фізичне навантаження. Фахівці вивчили дані експерименту, в якому взяли участь понад 403 тис. осіб, і проаналізували відомості про їх фізичну активність.

З’ясувалося, що ті, у кого було більш високе співвідношення високої фізичної активності до загальної кількості вправ, мали більш низький ризик ранньої смерті від ряду причин. За словами дослідників, ці учасники наукової роботи з більшою ймовірністю переживуть тих, хто не включав в свій розпорядок дня інтенсивні вправи.

Читайте також:  Здуття живота: 5 продуктів, які варто скоротити (і коли звертатися до лікаря)

«В цілому, 75 хвилин вправ високої інтенсивності можуть дати таку ж користь для здоров’я, як і 150 хвилин вправ помірної інтенсивності», – підкреслили фахівці. Серед прикладів активної діяльності вони виділили біг підтюпцем, швидке плавання, їзду на велосипеді по схилах, футбол, скакалку, аеробіку, гімнастику і бойові мистецтва.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News