Коли вам бракує певного життєво важливого вітаміну, організм починає подавати попереджувальні знаки.

Без адекватного харчування освіта еритроцитів може деформуватися, що призводить до порушення циркуляції кисню в організмі. В9 – дефіцитна анемія може порушити роботу нервової системи, що може призвести до широкого кола проблем. Два, однак, можуть бути очевидними, якщо ви знаєте, що шукати. Бліда шкіра може бути одним із них, пише Express.

Крім тьмяного, блідого кольору обличчя, який може бути важче розрізнити, якщо у когось вже світла шкіра, іншим симптомом дефіциту B9 може бути втрата ваги. Будь-який тип втрати ваги, на який не вплинула зміна дієти чи фізичних вправ, має бути обстежений лікарем.

Що таке дефіцит B9?

Вітамін B9 – це ще один термін для позначення фолієвої кислоти, яку можна знайти в брюссельській капусті, листових зелених овочах, нуті та квасолі. Приклади листових зелених овочів включають: капусту, капусту, весняну зелень та шпинат.

Дефіцит фолієвої кислоти може призвести до сильної втоми, занепаду сил, поколювання та хворобливої червоної мови. Дефіцит B9 також може призвести до виразок у роті, м’язової слабкості та порушення зору. Також можуть бути «психологічні проблеми», які можуть включати сплутаність свідомості та депресію. Дефіцит фолієвої кислоти також може призвести до проблем із пам’яттю, розумінням та судженням.

Без швидкого лікування стан може призвести до «незворотних» проблем. Якщо ви не усунете дефіцит B9, можуть виникнути ускладнення з нервовою системою.

Крім того, можуть бути ускладнення із серцевими захворюваннями, такі як серцева недостатність, тимчасове безпліддя та проблеми з вагітністю. Після встановлення діагнозу дефіцит фолієвої кислоти можна легко лікувати добавками.