Багато людей не знають, що найбільш корисною частиною лимона є не його м’якоть, а шкірка. Вчені розповіли про корисні властивості цедри, назвавши найголовніші з них.

Головним корисним впливом на організм фахівці вважають профілактику раку товстої кишки. В даний час це захворювання стає більш поширеним. Воно являє серйозну небезпеку для життя пацієнта, а тому можливість протистояти недузі за допомогою цедри лимона високо оцінюється медиками.

Крім цього, дана частина фрукта не дозволяє розвиватися і іншим хворобам шлунково-кишкового тракту. Принесе користь шкірка і людям, які мають проблеми з серцево-судинною системою. Вона надає благотворну дію на судини, роблячи їх більш еластичними, що знижує можливий ризик їх закупорки.

У числі корисних властивостей і профілактика цукрового діабету, люди, яким поставлено цей діагноз, повинні регулярно вживати в їжу лимонну шкірку. Люди, що сидять на дієті, і бажають позбутися зайвої ваги, теж можуть завдяки даному продукту домогтися бажаного результату.

Крім цього, за допомогою цедри лимона можна лікувати хвороби ротової порожнини. Рекомендують фахівці застосовувати її і для усунення проблемних ділянок на шкірі. Для цього слід подрібнити шкірку і накласти на пошкоджену поверхню на 10-15 хвилин.