Шведські вчені-медики назвали групу крові, яка невразлива перед раком. З’ясувалося, що найменше число хворих настільки небезпечним захворюванням серед тих людей, у яких I група крові.

Вчені Каролінського інституту в Швеції почали своє дослідження півстоліття тому. Вони спостерігали за хворими в клініках Великобританії. Протягом 35 років було досліджено понад мільйон пацієнтів. У ході експериментів було встановлено, що люди з першою групою крові найменше схильні до ракових захворювань.

Що стосується людей з іншими групами крові, то вчені прийшли до висновку, що люди, у яких II група крові частіше хворіють на рак шлунка, а володарі III та IV груп крові частіше хворіють на рак підшлункової залози.

За словами вчених, основні причини розвитку ракових пухлин – це алкоголь, вживання тютюну, а так само нестероїдні протизапальні препарати.

Раніше фахівці американського Національного центру біотехнологічної інформації встановили, що володарі I групи крові частіше за інших схильні до гастритів і виразковим формам захворювань.

Джерело: МедікФорум