ГоловнаНовини Здоров'яВчені назвали список продуктів, які роблять чоловіків сексуальнішими

Вчені назвали список продуктів, які роблять чоловіків сексуальнішими

Австралійські вчені провели дослідження властивостей харчових продуктів. За підсумками роботи був складений список страв, які роблять чоловіків більш сексуальними.

Овочі та фрукти

Співробітники Університету Маккварі визначили оптимальний режим харчування для сильної статі. Виявилося, привабливість і сексапільність формується в чоловіках в тому числі завдяки правильному вибору раціону. Людський піт не тільки сигналізує про стан здоров’я людини, але і грає найважливішу роль в залученні партнерів.

Так, вживання великої кількості овочів і фруктів призводить до появи приємного запаху тіла, будучи своєрідними феромонами для протилежної статі. Меню з рясним вмістом вуглеводів, наприклад, хлібно-булочних виробів і макаронів, формує менш привабливий запах.

Читайте також:  Дослідження показало, чим небезпечна для чоловіків велика талія

Згідно з дослідженням, не кращим вибором для чоловіків будуть такі продукти, як рис, гречка, вівсяні пластівці і хліб з цільнозернового борошна. Також погіршують запах чоловічого тіла горох, паста (макарони з пшениці твердих сортів), варена кукурудза варена, картопля, буряк і гарбуз.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News