Небажана рослинність на обличчі – поширена проблема, з якою доводиться стикатися молодим дівчатам, жінкам з віком. Часом прикрість викликає навіть легкий пушок на щоках, підборідді, поява темних жорстких волосся зовсім здається катастрофою.
Однак на сьогодні існує безліч методів, які швидко і безболісно допоможуть усунути косметичний недолік. Що краще: видалити волосся на обличчі за допомогою лазерної епіляції в салоні, скористатися кремом, воском, пінцетом? Вибір залежить від характеру проблеми, густоти, щільності волосяного покриву, типу шкіри, індивідуальних переваг представниці прекрасної статі.

Причини появи волосся на обличчі у жінок

Розглядаючи питання видалення волосся на обличчі назавжди або надовго, в першу чергу слід розглянути причини їх появи. Наявність на шкірному покриві світлих пушкових волосків зазвичай не завдає незручностей, позбавлятися від них необов’язково. Неприємності доставляють темні «вусики», моноброви, жорстке волосся на підборідді, щоках. До причин появи косметичної вади відносяться:

  • національна приналежність (середземноморське, близькосхідне, кавказьке походження);
  • спадковість;
  • вагітність, пологи, менопауза;
  • гормональний збій;
  • захворювання залоз наднирників, яєчників.

Як обрати метод видалення волосся

Чим видалити волосся на обличчі назавжди? Питання цікавить багатьох дівчат. На сьогоднішній день жоден засіб не здатен забезпечити «вічний» ефект. Креми, пінцети, депіляція дають лише короткочасний результат, курс салонних процедур допоможе забути про проблему на кілька років. Хочете позбутися від волосся на довгі роки – тільки лазерна епіляція обличчя дасть необхідний результат!

Позбавлення від волосся в домашніх умовах

Багато жінок цікавляться, як видалити волосся на обличчі назавжди народними засобами. Найбільша помилка – впевненість в ефективності та безпечності природних рецептів. Насправді ж результат може бути непередбачуваним. Тому краще користуватися перевіреними методами. Найбільш поширеними способами позбавлення від неестетично рослинності на дому є:

  • вищипування волосся пінцетом, ниткою (для одиничних волосків);
  • триммінг;
  • використання спеціального крему;
  • воскова депіляція;
  • шугарінг.

Два останніх способи забезпечують найбільш тривалий результат, але вони ж – дуже хворобливі. Який би метод самостійного усунення волосся ви не вибрали, не варто забувати про обов’язкове попереднє очищення шкіри.

Лазерне видалення волосся на обличчі в салоні

Якщо вас цікавить відповідь на питання, як назавжди позбутися від волосся на обличчі, і ви шукаєте надійний перевірений спосіб, зверніть увагу на процедури в салоні.

Лазерна епіляція на обличчі – найбільш ефективний способ позбавлення від небажаної рослинності. Світловий потік лазера нагріває волосяний стрижень, живлення фолікула припиняється, через 2-3 тижні волосся випадає разом з коренем. Рекомендований курс – 8-10 сеансів.

Лазерне видалення волосся на обличчі назавжди умовно можливе за умови при відвідуванні 1-2 сеансів на рік, з метою профілактики.

*На правах реклами