Популярний сухофрукт допомагає запобігти набору ваги, який найчастіше відбувається в зимову пору року. Йдеться про чорнослив. До такого висновку прийшли британські фахівці з Ліверпульського університету, провівши відповідне дослідження.

Дослідження проводилося протягом 12 тижнів. В експерименті взяли участь дві групи добровольців. Перша весь цей час їла чорнослив, а друга не вживала висушені сливи. Дієту при цьому ніхто з них не дотримувався.

В результаті з’ясувалося, що цей сухофрукт впливає на апетит людини. Після закінчення дослідження вчені провели контрольне зважування. Добровольці з першої групи втратили більше кілограмів, ніж ті, хто чорнослив в повсякденне меню не включав.

Побічні ефекти у всіх учасників експерименту були відсутні. Результати дослідження були опубліковані у виданні Nutrition Bulletin.

Варто відзначити, що чорнослив володіє і іншими корисними властивостями. Сухофрукт корисний при атеросклерозі, гіпертонії, набряках. Крім того, він покращує роботу нирок, а також виводить з організму шлаки і токсини.