Хоча з хворобами асоціюється холодну пору року, ризик захворіти в літню спеку теж дуже високий. Лікар назвала ті небезпечні недуги, які долають нас влітку.

Кишкова інфекція. За словами лікаря-терапевта Тетяни Романенко, саме влітку частішає захворюваність на гостру кишкову інфекцію. Головна причина – вживання їжі, яка встигла зіпсуватися. У теплу погоду неправильно зберігаються продукти псуються дуже швидко – на їх поверхні блискавично множаться бактерії, нешкідливі у звичайних умовах. До якості їжі влітку потрібно бути особливо вимогливим, зазначає лікар.

Отит. Типова літня напасти купаються людей. За словами Тетяни Романенко, вибираючись з води, необхідно ретельно висушувати вуха, в іншому випадку залишилася в них волога посприяє застуді і, що особливо небезпечно, запалення. Лікар дала пораду: після купання можна капнути в вуха трохи розведеного етилового спирту, це допоможе їм висохнути.

Шкірні хвороби. Хіба вам ніхто не говорив, що купатися в неперевірених водоймах небезпечно? Лікар попередила: молюски і птиці, які живуть у воді таких басейнів є переносниками всіляких паразитів, здатних викликати розвиток різних шкірних недуг.

Ангіна. Ця річна хвороба – результат активізації бактерій стрептококів на мигдалинах після вживання холодних напоїв. Рідини для пиття повинні бути комфортної температури, при цьому вживати напої слід неквапливо і дрібними ковтками.

Пневмонія. За словами Тетяни Романенко, часте захворювання пневмонією влітку лікарів не дивує. Причина – кондиціонери. При запаленні легенів необхідно якомога швидше звертатися за медичною допомогою, зволікання при даному захворюванні дуже небезпечне.

Джерело: МедікФорум