Згідно з новим дослідженням, проведеним в Biomedical Sciences at Georgia State University, такі продукти, як картопля фрі, сир, печиво, газована вода, спортивні та енергетичні напої, містяться в раціоні дорослих людей із запальним захворюванням кишечника.

Вчені проаналізували “Національний медичний опитувальник 2015” (National Health Interview Survey 2015), щоб визначити якість продуктів харчування і частоту споживання для дорослих в США з запальним захворюванням кишечника. Опитування оцінило 26 продуктів. Результати, опубліковані в журналі PLOS One, показують, що їжа, як правило, позначена як “шкідлива їжа”, пов’язана з запальним захворюванням кишечника.

Запальні захворювання кишечника

Є два типи запальних захворювань кишечника: хвороба Крона і виразковий коліт. Симптоми включають часту діарею, біль у животі, ректальне кровотеча, кров у стільці, втрата ваги, втома.

Читайте також:  Лікарі пояснили, чи може діабет стати «дверима» до інших хвороб

Фаст-фуд

Дослідження показало, що картопля фрі споживали більшу кількість людей із запальним захворюванням кишечника. Вони їли більше сиру, печива і пили менше натурального фруктового соку в порівнянні з людьми, у яких не було запального захворювання кишечника.

Вживання в їжу картоплі фрі, спортивних і енергетичних напоїв, часте пиття газованої води в значній мірі асоціювалися розвитком кишкових запалень. Споживання молока або попкорну менш пов’язане з отриманням діагнозу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News