Чи можна за рахунок підвищення об’єму вживаної води схуднути? Вчені з США провели своє розслідування і отримали ствердну відповідь на це питання.

Дослідники зі Стенфордського університету встановили: почати вживати більше води вже достатньо для того, щоб запустити процес схуднення. На користь такої думки свідчать результати експерименту за участю більше 100 жінок, що мали ознаки різного ступеня ожиріння.

В рамках дослідження жінки повинні були почати пити більше простої чистої води щодо тієї кількості, яка споживалась ними раніше. Опитування, яке проводилося попередньо показало, що жодна з учасниць не пила воду в потрібному обсязі – близько двох літрів в день.

Досвідження тривало протягом року. Завдяки щоденному вживанню води змогли схуднути навіть ті жінки, які більше нічого не змінювали у своєму житті. Ці учасниці стали стрункішими в середньому на два кілограми.

Нагадаємо, що раніше медики приводили доводи про те, чому в формат здорового харчування цілком вписується цукор, від якого зазвичай радять відмовлятися всім, тим хто худне. На думку дієтологів, раціон, в якому багато овочів і фруктів у щоденному меню, немає фаст-фуду і напівфабрикатів, а цукор вживається контрольовано, в кінцевому підсумку кращий, ніж безвуглеводна дієта.

Джерело: МедікФорум