Медики з Великобританії висловилися про те, що пристрасть до розчинної кави може негативно позначитися на чоловічому статевому здоров’ї.

Розчинну каву ніяк не можна назвати корисним напоєм для чоловіків, – і все через фітогормонів, що містяться в ній, здатних послаблювати потенцію. Цю думку вчених опублікував News ToDay Ufa.

За словами лікарів з Кембриджа, фітогормони впливають на чоловічий організм дію подібну до ефекту «жіночого» гормону естрогену. «Чоловіки, які п’ють дуже багато розчинної кави, ризикують обзавестися животом і практично жіночими грудьми, а також зіткнутися з проблемами ерекції», – повідомили терапевти.

Щоправда, кількість кави, яка здатна призводити до проблем з чоловічим здоров’ям, досить велика – п’ять чашок в день. На думку фахівців, замість цього краще випивати одну-дві чашки напою в день – суворо меленої та заварної. У такому разі статева функція, навпаки, може зміцнитися, вважають експерти.

Примітно, що ефект від зловживання розчинної кави на чоловіків вчені порівняли з дуже частим вживанням пива. Обидва напої, як виявилося, сприяють ожирінню чоловічої фігури за жіночим типом.

Джерело: МедікФорум