Існує кілька типів людей, схильних і не схильних до повноти. Вчені з Університету Бата у Великобританії пояснили, кому можна об’їдатися і не боятися погладшати.

Дослідники встановили, що в ряді випадків жінкам і чоловікам можна не побоюватися зайвої ваги, навіть при вживанні висококалорійної їжі. Фахівці пояснили, яким чином працює “ефект ситого шлунка”. До участі в експерименті запросили молодих чоловіків у віці 22-37 років, їм запропонували піцу, причому її потрібно було їсти і в тому випадку, коли люди відчували себе ситими.

Вчені визначили, що разове переїдання не здатне викликати збільшення ваги тіла, так як метаболізм оперативно справляється з виниклою ситуацією. В ході експерименту добровольці з’їдали в два рази більше піци, ніж зазвичай, при цьому кількість поживних речовин у них в крові не підвищилося, залишаючись в нормі.

Читайте також:  Що може статися з організмом, якщо їсти яйця щодня

Фахівці зробили висновок, що у здорових людей організм повністю контролює ситуацію і справляється із зайвим обсягом їжі. Разом з тим переїдання небажане, так як накопичуються надлишки енергії, отриманої від їжі. Вони трансформуються і відкладаються у вигляді жиру, що в підсумку призводить до повноти.