Аспірин добре себе зарекомендував при лікуванні серцево-судинних захворювань. Вчені з’ясували, що на додаток до давно відомим протизапальним властивостям препарат здатний модулювати вроджені і набуті імунні реакції, тим самим надаючи позитивний ефект при коронавірусної інфекції. Їх результати були нещодавно опубліковані в журналі FEBS Journal.

Вчені з ізраїльського медичного центру Барзілай стверджують, що якщо приймати 75 міліграм аспірину щодня в якості передінфекційного лікування, то він надасть позитивний ефект на сприйнятливість до коронавірусної інфекції і тривалість захворювання.

Фахівці проаналізували дані Національної організації з підтримки здоров’я Leumit Health Services і з’ясували, що частка пацієнтів, які приймали препарат, була значно нижчою серед людей з позитивним аналізом на COVID-19 порівняно з тими, у кого результат тесту виявився негативним.

Читайте також:  Названі продукти, які сприяють зміцненню імунітету

За словами професора Елі Магена, спостереження поки є попередніми, але при цьому багатообіцяючими. Наступного разу дослідники мають намір використовувати більшу вибірку, в яку будуть включені пацієнти не тільки з Ізраїлю, але і з інших країн.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News