ГоловнаНовини Здоров'яВчені розповіли, чи варто зберігати помідори в холодильнику

Вчені розповіли, чи варто зберігати помідори в холодильнику

Існує багато суперечок про правильне зберігання томатів. Хтось зберігає їх в холодильнику, хтось при кімнатній температурі. Дослідницька група з Геттінгенського університету з’ясувала, чи є відмінності в смаку стиглих томатів в залежності від того, як вони зберігаються.

Помідори

В результаті, яким вони поділилися в журналі Frontiers in Plant Science, не було виявлено помітної відмінності. Різноманітність сортів зробило більше значення.

Дослідники з Відділу якості рослинних продуктів в Геттінгенському університеті проаналізували смакові якості нових сортів томатів, спираючись на сенсорну панель – групу людей, що описують смакові якості продукту. Група досліджувала відмінності солодкості, кислотності і соковитості томатів. Не було виявлено суттєвих відмінностей у смаку між двома варіантами зберігання, якщо взяти до уваги весь ланцюжок післязбиральної обробки.

Читайте також:  Як регулярні тренування впливають на серцево-судинну систему

“Саме сорт томатів має важливий вплив на смак. Тому розробка нових сортів може стати кроком до поліпшення смаку томатів”, – зазначає Лариса Канські, провідний автор дослідження.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News