На думку багатьох вчених, скотарство погано вписується в концепцію сталого розвитку західних країн. Але відмовитися від м’яса готові далеко не всі. В основному це пов’язано з особливим смаком продукту, який викликає міститься в ньому глутамат натрію.

У дослідженні датських вчених стверджується, що в майбутньому м’ясні страви будуть замінені на морепродукти – молюсків і водорості, які більш безпечні для навколишнього середовища. Фахівці вивчили поведінку споживачів і знайшли спосіб вплинути на вибір продуктів європейцями. На думку експертів, існує досить велика кількість альтернативних джерел білка, які досі не використовуються в повній мірі, повідомляє журнал Frontiers in Psychology.

Читайте також:  COVID-19 може руйнівно впливати на мозок – учені

Також дослідники відзначають, що морські водорості, кальмари і дрібні рибки містять безліч вітамінів, корисних речовин і володіють прекрасним смаком. Зробити їх більш привабливими для споживачів допоможуть технології харчового виробництва, які давно використовують два головних смаку в харчових ароматизаторах – солодкий і м’ясний.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News