Здоров’я можна поліпшити не тільки за допомогою медикаментів і добавок, але і завдяки певним продуктам. Деякі з них мають цілий список корисних властивостей.

Одним з таких продуктів є гранат. У ньому міститься велика кількість корисних елементів, включаючи клітковину, фолієву кислоту, калій і вітамін K. про позитивний вплив граната на здоров’я розповіли фахівці Американської кардіологічної асоціації.

Допомагає боротися із запаленням і старінням

Червоний колір плодів граната обумовлений пігментами, званими поліфенолами. Вони містяться в багатьох рослинних продуктах і діють як антиоксиданти, допомагаючи боротися із запаленнями і старінням.

Знижує тиск

Огляд восьми клінічних випробувань, опублікований в Pharmacological Research, показав, що гранатовий сік знижує систолічний і діастолічний артеріальний тиск. Ефект зберігався навіть при вживанні гранатового соку в різній кількості.

Читайте також:  Терміново позбавтеся цих чотирьох небезпечних для здоров'я предметів

Зміцнює здоров’я артерій

Деякі дослідники стверджують, що гранати зміцнюють здоров’я серця. Однак, за даними Національного інституту здоров’я, дослідження цього питання все ще обмежені. При цьому наголошується, що містяться в гранаті антиоксиданти можуть сприяти здоров’ю артерій.