Здоров’я можна поліпшити не тільки за допомогою медикаментів і добавок, але і завдяки певним продуктам. Деякі з них мають цілий список корисних властивостей.

Одним з таких продуктів є гранат. У ньому міститься велика кількість корисних елементів, включаючи клітковину, фолієву кислоту, калій і вітамін K. про позитивний вплив граната на здоров’я розповіли фахівці Американської кардіологічної асоціації.

Допомагає боротися із запаленням і старінням

Червоний колір плодів граната обумовлений пігментами, званими поліфенолами. Вони містяться в багатьох рослинних продуктах і діють як антиоксиданти, допомагаючи боротися із запаленнями і старінням.

Знижує тиск

Огляд восьми клінічних випробувань, опублікований в Pharmacological Research, показав, що гранатовий сік знижує систолічний і діастолічний артеріальний тиск. Ефект зберігався навіть при вживанні гранатового соку в різній кількості.

Зміцнює здоров’я артерій

Деякі дослідники стверджують, що гранати зміцнюють здоров’я серця. Однак, за даними Національного інституту здоров’я, дослідження цього питання все ще обмежені. При цьому наголошується, що містяться в гранаті антиоксиданти можуть сприяти здоров’ю артерій.