Вчені з Великобританії провели дослідження, в ході якого встановили, як кава впливає на вагу людини. За їх словами, підбадьорливий напій може спровокувати набір зайвих кілограм.

Протягом багатьох років науковці в багатьох країнах намагаються з’ясувати, якої шкоди організму завдає кава. Одні доводять, що напій безпечний, інші запевняють, небезпека є. Дослідники змогли довести, в складі кавових зерен є великий запас антиоксидантів. Вони позитивно впливають на організм, омолоджуючи його.

Проте, кофеїн впливає на гормони, концентруючи вміст кортизолу, який регулює стресове збудження. Ті, хто п’ють каву, порушують баланс, і це призводить до набору зайвих кілограм. Крім того, у них підвищується дратівливість і може проявлятися тривожність. Зайва вага ж може стати причиною розвитку різних захворювань.

Фахівці відзначають, не варто забувати і про ті небезпеки, які були розкриті раніше. Надмірне вживання напою, що бадьорить може привести до порушення роботи серцево-судинної системи. Також можуть виникнути проблеми з дихальними органами.