Американські вчені провели дослідження вплив гаджетів на здоров’я. В результаті експерти встановили, як мобільні пристрої впливають на організм людини.

У сучасному світі гаджети займають дуже важливе місце в житті людей. Майже з самого дитинства людина контактує в тій чи іншій мірі з мобільними пристроями, не усвідомлюючи певних ризиків. Учені з Америки провели дослідження, щоб встановити ступінь впливу гаджетів на здоров’я людей.

Виявляється, смартфони та інші пристрої не такі вже й нешкідливі. По-перше, навіть саме знаходження гаджета в приміщенні значно знижує концентрацію і уважність людини.

По-друге, згідно зі статистикою, в середньому користувач смартфона проводить по чотири години за своїм пристроєм. Як мінімум — це призводить до порушення постави, а як максимум — здатне спровокувати більш серйозне захворювання. Хвороби серцево-судинної системи, проблеми з диханням, болі в суглобах – це лише кілька побічних ефектів зловживання гаджетами.

Читайте також:  Як прожити довше: знайдено спосіб продовжити життя

Вчені провели просте порівняння. Поза, при якій людина схиляє свою голову при використанні мобільного телефону, відповідає навантаженню приблизно в три кілограми на шию, тому необхідно стежити за своєю поставою. Дотримання елементарних правил дозволить користуватися своїм смартфоном з мінімальними наслідками для здоров’я.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News