Вчені розвіяли міф про шкоду свіжих соків. Вони назвали цей напій надзвичайно корисним і порекомендували його до щоденного вживання.

У фруктах міститься велика кількість природних антиоксидантів і вітамінів, тому їх рекомендується щодня включати в свій раціон. Краще чергувати різні види соків, щоб збагатити організм різними речовинами. Існує версія, що необхідно з’їдати п’ять видів різних фруктів і овочів в день. Мало хто дотримується цього правила. Лікарі вважають цю кількість оптимальною для правильної роботи всього тіла. Також медики рекомендують включити в свій раціон цільне зерно і горіхи.

Думка про те, що під час вичавки соку відбувається значна втрата клітковини, що робить соки марними для здоров’я, також була спростована вченими. Звичайно, крім соків варто вживати і цілі фрукти і овочі, але користі для організму напою це ніяк не применшує.

Читайте також:  Чим шкідливі протеїнові батончики

Фахівці наполягають на тому, що соки необхідно сприймати як один із варіантів здорових страв, який збагатить організм необхідними речовинами. Повноцінно замінити соком фрукти і овочі не вдасться.