ГоловнаНовини Здоров'яВчені розвіяли міф про шкоду свіжих соків

Вчені розвіяли міф про шкоду свіжих соків

Вчені розвіяли міф про шкоду свіжих соків. Вони назвали цей напій надзвичайно корисним і порекомендували його до щоденного вживання.

Соки

У фруктах міститься велика кількість природних антиоксидантів і вітамінів, тому їх рекомендується щодня включати в свій раціон. Краще чергувати різні види соків, щоб збагатити організм різними речовинами. Існує версія, що необхідно з’їдати п’ять видів різних фруктів і овочів в день. Мало хто дотримується цього правила. Лікарі вважають цю кількість оптимальною для правильної роботи всього тіла. Також медики рекомендують включити в свій раціон цільне зерно і горіхи.

Думка про те, що під час вичавки соку відбувається значна втрата клітковини, що робить соки марними для здоров’я, також була спростована вченими. Звичайно, крім соків варто вживати і цілі фрукти і овочі, але користі для організму напою це ніяк не применшує.

Читайте також:  Медики розповіли, як правильно позбавлятися від ячменю на оці

Фахівці наполягають на тому, що соки необхідно сприймати як один із варіантів здорових страв, який збагатить організм необхідними речовинами. Повноцінно замінити соком фрукти і овочі не вдасться.