ГоловнаНовини Здоров'яОнкологи назвали особливості розвитку раку мозку

Онкологи назвали особливості розвитку раку мозку

Зарубіжні онкологи назвали особливості розвитку раку мозку, включаючи причини розвитку онкологічного захворювання. За словами фахівців, прогноз залежить від індивідуальних факторів.

пухлина мозку

Пухлини головного мозку класифікуються за їх поведінкою, такою як швидкість росту і ймовірність їх поширення. Низькодиференційовані (класи 1 і 2) визначаються як доброякісні, а високодиференційовані (класи 3 і 4) вважаються злоякісними. Онкологи попереджають, що низький ступінь не означає, що немає ніяких пов’язаних зі здоров’ям ризиків або проблем.

Первинна пухлина головного мозку утворюється, якщо аномальні клітини в головному органі центральної нервової системи починають рости і розмножуватися. Якщо злоякісні клітини спочатку розвиваються в іншому місці тіла, це відомо як вторинний рак мозку або метастази.

Читайте також:  При яких хворобах корисні певні городні овочі та зелень

«Багато людей, у яких діагностовано рак головного мозку, хочуть дізнатися, чи можна вилікувати захворювання, однак це може змінюватись в залежності від людини і типу злоякісного новоутворення. Пухлина може поширюватися на інші частини головного органу центральної нервової системи або на хребет. Незважаючи на успішне лікування, захворювання часто повертається», – відзначають онкологи.

Успішність лікування залежить від багатьох факторів, таких як розташування пухлини, її реакція на лікування або успіх операції і певним ступенем, її молекулярно-генетичний склад. Якщо тип недуги класифікується як неоперабельний, це означає, що операція не буде проведена. Це пов’язано з тим, що злоякісне новоутворення знаходиться занадто близько до життєво важливих структур головного мозку або тому, що рак не є твердою шишкою або масою, що ускладнює ідентифікацію країв пухлини. Робота в таких умовах може призвести до пошкодження здорової тканини головного мозку в життєво важливих областях, які контролюють рух, зір або дихання.

Читайте також:  10 ознак того, що організму не вистачає магнію

Онкологи визнають, що немає жодної відомої причини раку головного мозку, факторами ризиками є генетика або вплив радіації. Вважається, що один успадкований ген пов’язаний з 5% відповідних пухлин.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News