З’явилася інформація, що вівсяні пластівці можуть бути не найкориснішою їжею для людського організму. Китайський професор Ян Юесін разом із командою дослідників встановили певний зв’язок між вівсянкою та її видами.

Експерти зазначили, що шкода організму завдає не сама вівсянка, а добавки. Наприклад, наявність пшеничних висівок та ароматизаторів значною мірою зменшує корисність цього продукту. Плюсом вівсяної крупи вважається той факт, що вона має водорозчинні харчові волокна. Однак не всі крупи, що знаходяться на прилавках, можуть похвалитися такою перевагою.

Якщо вівсянка має солодкуватий смак, це означає, що самих вівсяних пластівців міститься дуже мало. Сюди були додані ароматизатори та цукри. Також експерти виділили ті види круп, які не варто вживати для харчування. Перший пункт – це пластівці з нестандартною формою та різними добавками. Тут виділили кільця, зірочки.

Другим видом пластівців було названо вівсянку зі злаками. Зазначено, що незважаючи на малу кількість жиру, у такому продукті спостерігається підвищений рівень цукру. І останнім видом пластівців експерти назвали вівсянку швидкого приготування.

Також фахівці розповіли про користь вівсяних пластівців для організму. Так, наприклад, така їжа здатна знизити рівень поганого холестерину в крові.

Крім цього, вівсянка має високу поживну цінність, а підвищена кількість вуглеводів у цьому продукті повільно збільшує рівень глюкози, за допомогою чого зростає чутливість до інсуліну.