Здорова шкіра залежить не тільки від регулярного догляду за нею. Часте зволоження не принесе ніякої користі, якщо організм не отримує поживних речовин.

Здорова дієта також повинна бути невід’ємною частиною догляду. Дерматологи підкреслюють, що важливо виключити конкретні продукти, які чинять негативний вплив.

Наприклад, молочні. Однак варто пам’ятати, що та їжа, яка погано позначається на стані шкіри однієї людини, необов’язково впливає на іншу.

Вчені відзначають тільки одне загальне правило: мінімізувати споживання цукру і пити багато води. Крім цього, необхідно включити в свій раціон те, що здатне активно покращувати здоров’я шкіри.

Дерматолог Ентоні Россі рекомендує вживати продукти, багаті омега-3 жирними кислотами. Окремо він відзначає мідії та устриці. Вони дуже корисні для людей з сухою шкірою. Також до списку входять листові овочі, тропічні фрукти, насіння льону та горіхи, повідомляє GQ.

Крім того, Россі пропонує дієту, багату вітаміном С. На їхню думку, він запобігає появі темних плям на шкірі. Для цього необхідно їсти цитрусові, помідори, горох і болгарський перець. Для чистої шкіри рекомендуються пробіотики. На думку експертів, вони корисні для нормалізації роботи кишечника, що дозволяє боротися з таким шкірним захворюванням, як акне.